Hakkımızda

İSG Politikası

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Amaç; KAHVECİ OLUKLU MUKAVVA KUTU VE AMB SAN TİC A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek bütün işlerin çalışanlara ve etkilenebilecek diğer insanlara riskleri önlemek için ilgili yasal şartlara ve uygulanabilir bütün ölçülere uygun olarak yapılmasıdır.

Çalışanların yaralanmalarını ve çalışanların sağlıklarına gelebilecek riskleri önlemek için bütün tesis ve donanımların düzenli bakımı ,korunması ve dikkat gösterilmesi yoluyla güvenli çalışma yerleri, sistemleri ve yöntemleri sağlamak için sürekli çaba sarfederler.

Günlük işlerin planlanmasında önceliğin sağlık ve iş güvenliği konularına verilmesi güvence altına alınmalıdır.

Kuruluşun her çalışanının sağlığı ve iş güvenliği üzerine görev ,yetki ve sorumlulukları belirlenecek ve herkese yazılı olarak verilecektir. Bu konuda koşulların gözlenmesinde herkes en yakın amirine doğrudan sorumludur.

Bu sorumluluğun yükümlülükleri hakkında şirket yönetimi tarafından yazılı olarak hazırlanan ve herkese duyurulan personel sağlığı ve iş güvenliği plan ve programı her bölümün yöneticisi tarafından harfi harfine uygulanacaktır.

Bütün işlemler ‘’Önce İş Güvenliği Gelir ‘’ ve ‘’Hiçbir Şey İnsan Yaşamından Daha Önemli Değildir’’ îlkeleri üzerine yapılacaktır.

İletişim Bilgilerimiz

Önce hizmet sloganımızla kaliteli ve zamanında teslimat ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak, en uygun hizmeti sunmaktır.